Pets forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dobrodošli na naš forum, nadamo se da će vam boravak biti ugodan i edukativan. Molimo vas da pažljivo pročitate PRAVILA FORUMA ,i nadamo se da cete se ponašati u skladu s njima.


    obavijest-od karategirl

    dzinapas
    dzinapas
    Admin
    Admin


    Female
    Broj komentara : 86
    Lokacija : sarajevo
    Job/hobbies : trenirati pse
    Humor : xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Registration date : 2008-06-27

    obavijest-od karategirl Empty obavijest-od karategirl

    Komentar by dzinapas Sun Jun 29, 2008 2:53 pm

    svake sedmice ja podizem oglase o zivotinjama. Preko pp mi mozete slati oglase vezane za zivotinje i ja cu ih stavljati
    Kini je ubijeno oko 100 pasa 80 mačaka a broj papagaja je jos nepoznat.kaze se da su ubijeni zbog lazne uzbune o takozvanoj K-9 zarazi. Sad

    Prosle godine u kanadi je iz zapaljene kuće izvedena starica koja je bila invalid. Ona tvrdi da ju je izvukao njen dalmatinac Collie. Na kamerama koje pozar nije zahvatio jasno se vidi kako invalidska kolica vuce dalmatinac. Izveo ju je u podrum i tu je šapama grebao na vratima. Njen susjed je otvorio vrata i pomogao starici da izađe.

    U Aljaškoj je tim istraživaća izgubio jednog člana. on ja propao u dubok snijeg i niko nije vidjeo kada je pao. Nakon 2 dana saonički tim haskija koji prevoze potrebne zalihe stao je da se odmori na mjestu gdije je propao čovijek. Jedan od Haskija je nanjušio čovijeka i počeo da kopa. Čovijek je izašao iz rupe i sa saoničkim timom se vratio u grad.

    U njemačkoj se čiwawa ugušila u tuškabini. Nekako se zavukao unutra i kako se popeo na tuš pao je i pustio vodu. Za 10 minuta kabina se napunila vodom i mali se čiwawa ugušio.

    ako imate kakve oglase o zivotinjama posaljite mi i putem pp

      Danas je Mon May 20, 2024 3:55 am