Pets forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dobrodošli na naš forum, nadamo se da će vam boravak biti ugodan i edukativan. Molimo vas da pažljivo pročitate PRAVILA FORUMA ,i nadamo se da cete se ponašati u skladu s njima.


2 posters

    Psu treba itrenjng

    avatar
    crnorepi
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Male
    Broj komentara : 8
    Age : 31
    Registration date : 2008-06-29

    Psu treba itrenjng Empty Psu treba itrenjng

    Komentar by crnorepi Wed Jul 16, 2008 5:59 pm

    Psu treba i trening. Česti izlazci u parkove, druženje sa drugim psima, malo trčanja, jednom mjesećno"put pod šape i na planinu", igra sa ljudima ili ono staro :sijedi, lezi, dođi i daj šapu". Ako je pas sam kući onda mu ostavljajte u zdijeli hrane i vode. Možete uzeti i još jednu zdijelicu i u nju staviti 3-4 poslastice. Ostavite svaku sobu otvorenu da se pas može kretati.Stariji psi koji su cijeli život kod gospodara u kući su uvijek sratni i spremni za igru, a kada su vani onda samo kaskaju za gazdom i odvažno sijede pored njega. Ako su na uzici onda njih gazda vuće ili oni njega. Ko je sad tu lijen? Tako i neki stari psi koji samo prate gazdu, oni odu ispred kuće i ćekaju poštara da uzmu koverte. Zgrabe ih u čeljusti i žurno nose na sto. Ponekad i ujutru gazdi pred krevet donosi papuče.
    karategirl
    karategirl
    Dogdigg tim
    Dogdigg tim


    Female
    Broj komentara : 69
    Age : 30
    Lokacija : Sarajevo
    Registration date : 2008-06-28

    Psu treba itrenjng Empty Re: Psu treba itrenjng

    Komentar by karategirl Thu Jul 24, 2008 11:39 am

    stani malo Very Happy to sam ja napisala Very Happy vidim ja da mi je poznato ipak hvala bila sam na moru i nisam to premjestila Very Happy Laughing jocolor Very Happy Smile bom

      Danas je Mon May 20, 2024 4:12 am